SZLACHETNA PACZKA 2016

Szanowni Państwo,

Ruszyła akcja SZLACHETNEJ PACZKI i Nasza szkoła po raz trzeci została darczyńcą dla wybranej przez Nas rodziny. Po raz kolejny chcemy pomóc rodzinie, dla której los nie był łaskawy i nie tylko chcemy zapewnić im wspaniałe, pełne radości i szczęścia święta, ale dać nadzieję oraz siły na poprawienie swojej złej sytuacji materialnej. W rodzinie jest dwójka małych dzieci (Julia, 4,5 l. oraz Bartosz 1,5l)

Więcej na temat rodziny znajdziecie Państwo na stronie www.szlachetnapaczka.pl

KOD RODZINY: SLA-2645-545898

Najważniejszą potrzebą rodziny jest piec ogrzewania centralnego. Ten, który posiadają, jest w tym domu już 16 zim. W tym roku rozszczelnił się płaszcz wodny i nie można w nim palić. Drżą o zdrowie swoich małych dzieci. Koszt takiego pieca jest spory, ale podjęliśmy wyzwanie i wierzymy, że uda nam się zebrać wystarczającą kwotę, by zakupić go dla Nich.

Z akcją ruszamy już od 22 listopada. Wszystkie dary od rana każdego dnia można przynosić do klasy nr 14, natomiast pieniądze będą zbierane do specjalnej puszki, z którą będą chodzić uczniowie po klasach. Każda złotówka jest ważna i z góry w imieniu obdarowywanej rodziny DZIĘKUJEMY!

Potrzeby rodziny

Kocioł CO Piec, który mają tej zimy raczej nie wytrzyma

Żywność Bardzo skromny budżet rodziny, nie pozwala zaspokoić najważniejszych potrzeb

Środki czystości Odciążą budżet pani Iwony i pana Rafała

Żywność trwała:

Jakich produktów żywnościowych potrzebuje rodzina: Herbata, Kasza, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Konserwy

rybne, Ryż, Mąka, Dżem, Warzywa w puszkach

Produkty dla niemowląt: soczki

Inne produkty żywnościowe: słodycze, kremy orzechowe i czekoladowe

Środki czystości

Jakich środków czystości

potrzebuje rodzina:

Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący,

Pasta do zębów, Płyny czyszczące, Szampon, Szczoteczka do zębów

Artykuły dziecięce: chusteczki nawilżane,

Inne: pieluchy 4+ (9-20 kg)

Odzież i obuwie:

Pani Iwona: rozmiar S, XS, buty w rozmiarze 39 (zimowe, wiosenne, letnie)

Pan Rafał: wzrost 182 cm, głównie odzież zimowa

Pomoce szkolne

Jakich pomocy szkolnych

potrzebuje rodzina?

Farbki, Papier kolorowy, Plecak, Bloki, Klej, Nożyczki, Przybory

do pisania, Kredki, Plastelina, Piórnik

Inne: flamastry, mazaki

Wyposażenie mieszkania

Ręczniki, Pościel, Poduszka

Brakujące sprzęty: kocioł CO 21 KW.

Stół z 4 krzesłami. Pani Iwona chciałaby móc usiąść przy stole w Święta (może być używany)

DZIĘKUJEMY!