WYBORY SAMORZĄDOWE W NASZEJ SZKOLE

Wielkimi krokami zbliża się termin wyborów do samorządu uczniowskiego w naszej szkole. Przypominamy, że te odbędą się 30 września 2020 roku.  Obok samorządu uczniowskiego wybieramy także opiekuna spośród wszystkich nauczycieli naszej szkoły. Ze względu na sytuację epidemiczną będziemy mogli głosować w swoich klasach podczas lekcji pod czujnym okiem nauczycieli i komisji wyborczej.

Informujemy, że decyzją Szkolnej Komisji Wyborczej do wyborów zarejestrowani zostali kandydaci i kandydatki, którzy zebrali wymaganą liczbę podpisów na listach poparcia. Oto oni:

• Julia Kamińska, klasa VI b
  • Karolina Kubik, klasa VIII b
  • Marta Niewiera, klasa VIII c
  • Julia Niżborska, klasa VII c
  • Aleksander Nowak, klasa VII a
  • Kamil Musioł, klasa VII a
  • Marta Pawlasek, klasa VIII b
  • Milena Wąchała, klasa VIII b

W tym tygodniu kandydaci i kandydatki prowadzą kampanię wyborczą, która potrwa do 29 września. Jak dotąd kampania przebiega bardzo sprawnie i profesjonalnie. Odbyło się kilka spotkań wyborczych, w szkole widać plakaty wyborcze, rozdawane są ulotki programowe. Gratulujemy zaangażowania.

Do zobaczenia na wyborach!!!