Na pomoc Ukrainie – wielkie serca naszej społeczności szkolnej

Akcja na pomoc Ukrainie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i chęciom pomocy wśród naszych uczniów i ich rodzin. Dzięki Państwa hojności, zebraliśmy bardzo dużo środków czystości, art. chemicznych, pielęgnacyjnych dzieci i niemowląt, żywność z długą datą ważności, słodycze, koce, śpiworki czy też pościel. Udało nam się również pozyskać prawie nową pralkę, która została przekazana gościom z Ukrainy goszczącym w Cyprzanowie. Wzięliśmy również udział w akcji „Plecaczek” których to sztuk zebraliśmy aż 61 sztuk! Wszystkie Państwa dary trafiały bezpośrednio do potrzebujących zamieszkujących u rodzin na terenie gminy Pietrowice Wielkie oraz do Centrum Społeczno – Kulturalnego w Pietrowicach Wielkich gdzie odbywała się dalsza dystrybucja darów.

Za wszystko serdecznie Państwu dziękujemy.